KĀZU FOTOGRĀFS VILNIS SLŪKA

Jau vairāk kā septiņus gadus, fotogrāfija ir arī mans pamata darbs, ne tikai sirdslieta un hobijs. Šobrīd lielākoties es esmu aizņemts darbojoties ar komercfotogrāfiju savā uzņēmumā Baltic Pictures. Lai arī kāzu fotografēšana nav nekāda izklaide, es ikvienas kāzas fotografēju ar baudu, jo uztveru tās kā mazu un neatkārtojamu mākslas projektu, kas ļauj man pa īstam radoši izpausties. Man patīk iepazīties ar cilvēkiem un mani iedvesmo šī iespēja sajust Jūsu attiecību ķīmiju un ielikt šo stāstu brīnišķīgos fotoattēlos.

Mans pirmais fotogrāfijas skolotājs Māris Kundziņš reiz teica: „Tev ir jāprot klausīties, lai tu varētu stāstīt”. Arī es tagad teiktu: “Kāzās svarīgākais slēpjas tajos mazajos patiesības mirkļos – tikko manāmos pieskārienos, mīlestības pilnos skatienos, slepus notraustās asarās, nejaušos smaidos un detaļu harmonijā.” Es mīlu fotografēt kāzas radošā fotožurnālistikas stilā, akcentējot patiesas emocijas, detaļas un sajūtas, lai Jūs arī pēc daudziem gadiem atcerētos savu kāzu stāstu tādu, kāds tas ir – patiess, prieka un mīlestības pilns. Es dievinu īstas, nesamākslotas emocijas un mirkļus, tapēc kāzās cenšos būt nemanāms – ļaujot ikvienam būt sev pašam.

Man ir svarīgi iepazīt katru pāri, sajust ka esam uz viena vilņa un Jūs man uzticaties. Kāzu fotogrāfs – tas ir Jūsu īpašās dienas draugs, izpalīgs un uzticamības persona. Tas ir gan gods, gan liela atbildība. Manuprāt veiksmīga komunikācija un attiecību izveide ir veiksmes atslēga uz dabīgām, nepiespiestām un emocionālām fotogrāfijām.

Draudzīgums un atvērtība – šādi es dzīvoju, un tāds ir arī mans fotogrāfa darbības stils. Es bieži vien pieķeru sevi smaidot aiz kameras, dažkārt pat aizmirstot nospiet kameras pogu. Vienmēr palīdzēšu Jums ar vērtīgiem ieteikumiem plānojot dienas gaitu, kā arī ieteikšu piemērotākās fotosesijas vietas vai citus māksliniekus.

Es vēlos lai Jūs savu kāzu dienu veidotu tikai sev, nebaidītos būt patiesi, esat gatavi pārkāpt pāri robežām, lai izbaudītu savu dienu pilnībā, jo tikai tas rada patiesās emocijas.

Kad bilžu apstrāde ir pabeigta, es katru reizi ar baudu veidoju šo emociju un mirkļu burvības puzli – slaidšovu ar mūziku. Tad mans mākslas darbs ir pabeigts. Katru reizi savādāks. Kā jūsu stāsti, kas nekad neatkārtojas.

Tiekamies lielajā dienā!

 

LATVIJAS KĀZU FOTOGRĀFU ASOCIĀCIJAS BIEDRS

logolkfa

1
 1

 

SAZINAMIES?

 

Leave a reply

Your email address will not be published.